Prima Pagina
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Schimbare nick bLo0dy in OpenNN. deoarece am mai avut cont cu OpenN_N. si am uitat parola !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
OpenNN.

OpenNN.


Mesaje : 33
Data de inscriere : 10/03/2012
Varsta : 23
Localizare : Dej

Schimbare nick bLo0dy in OpenNN. deoarece am mai avut cont cu OpenN_N. si am uitat parola ! Empty
MesajSubiect: Schimbare nick bLo0dy in OpenNN. deoarece am mai avut cont cu OpenN_N. si am uitat parola !   Schimbare nick bLo0dy in OpenNN. deoarece am mai avut cont cu OpenN_N. si am uitat parola ! EmptyVin Apr 06, 2012 6:06 am

--------------------------------------------------------------------------------

# Nick actual : bLo0dy
# Nick dorit : OpenNN.
# Motiv : Motivul e ca lam schimbat si pe samp si il vreau si pe forum ... KaLu am mai fost cu un cont Pe forumu asta cu OpenN_N. si am uitat tot si akm de aia nu a mers il las in OpenNN. ms
# Posturi : Nsh ce e post :-?? ..


Sus In jos
Cedry2k.

Cedry2k.


Mesaje : 193
Data de inscriere : 15/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Mioveni

Schimbare nick bLo0dy in OpenNN. deoarece am mai avut cont cu OpenN_N. si am uitat parola ! Empty
MesajSubiect: Re: Schimbare nick bLo0dy in OpenNN. deoarece am mai avut cont cu OpenN_N. si am uitat parola !   Schimbare nick bLo0dy in OpenNN. deoarece am mai avut cont cu OpenN_N. si am uitat parola ! EmptyVin Apr 06, 2012 6:38 am

Topic Closed Nick schimbat !
Sus In jos
https://kappahosting.forumgratuit.ro
 
Schimbare nick bLo0dy in OpenNN. deoarece am mai avut cont cu OpenN_N. si am uitat parola !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Schimbare nick !
» Schimbare Nick JohNNy
» Cerere schimbare nick FuLgEr
» Cerere schimbare nick in OpenN_N.
» Model Cerere Schimbare Nick Pe Forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Prima Pagina :: Forum :: Schimbare Nick pe Forum-
Mergi direct la: