Prima Pagina
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un jucător italian de volei a murit

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Smooth_Criminal

avatar


Mesaje : 119
Data de inscriere : 29/03/2012

Un jucător italian de volei a murit Empty
MesajSubiect: Un jucător italian de volei a murit   Un jucător italian de volei a murit EmptyJoi Mar 29, 2012 7:13 am

Şoc în lumea sportului! Un jucător italian de volei a murit în timpul unui meci
Şoc de proporţii în lumea sportului! Vigor Bovolenta, un fost jucător de volei, vicecampionan olimpic cu echipa Italiei în 1996, a decedat a decedat în urma unei crize cardiace pe care a suferit-o pe terenul formaţiei Macerata, la un meci din liga a treia al echipei sale, Forli.
Bovolenta a leşinat pe teren la partida de sâmbătă seară, cu echipa a doua a clubului Macerata, iar medicii nu au mai putut face nimic să îl resusciteze. Sportivul în vârstă de 37 de ani era căsătorit şi avea patru copii.

Palmaresul său include, alături de medalia de argint de la JO-1996, două titluri europene, patru trofee World League, o cupă mondială şi trei Cupe ale campionilor.
Sus In jos
RefLex.

RefLex.


Mesaje : 61
Data de inscriere : 31/03/2012

Un jucător italian de volei a murit Empty
MesajSubiect: Re: Un jucător italian de volei a murit   Un jucător italian de volei a murit EmptySam Mar 31, 2012 10:59 am

Codoleante Sad
Sus In jos
Masta_Stefan

avatar


Mesaje : 207
Data de inscriere : 28/03/2012

Un jucător italian de volei a murit Empty
MesajSubiect: Re: Un jucător italian de volei a murit   Un jucător italian de volei a murit EmptySam Mar 31, 2012 11:37 pm

Pacat
Sus In jos
bLackie

bLackie


Mesaje : 111
Data de inscriere : 18/02/2012
Localizare : UnDeVa In RoMaNia ;x

Un jucător italian de volei a murit Empty
MesajSubiect: Re: Un jucător italian de volei a murit   Un jucător italian de volei a murit EmptyDum Apr 01, 2012 9:38 am

foarte naspa
Sus In jos
http://www.kappahosting.forumgratuit.ro
ZeNNiT

avatar


Mesaje : 28
Data de inscriere : 03/04/2012
Varsta : 27
Localizare : Deva

Un jucător italian de volei a murit Empty
MesajSubiect: Re: Un jucător italian de volei a murit   Un jucător italian de volei a murit EmptyMar Apr 03, 2012 6:35 am

sad:(
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un jucător italian de volei a murit Empty
MesajSubiect: Re: Un jucător italian de volei a murit   Un jucător italian de volei a murit Empty

Sus In jos
 
Un jucător italian de volei a murit
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Doliu în familia preşedintelui. A MURIT soacra lui Traian Băsescu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Prima Pagina :: Diverse :: Sport-
Mergi direct la: